8. DEN NOVÉNY NA PODBRDU KE 45. VÝROČÍ ZJEVENÍ

Novéna se blíží ke svému vrcholu, zanedlouho budeme prožívat 45. výročí zjevení Panny Marie. A proto se Medjugorje víc a více plní poutníky z celého světa a je to vidět i na zaplněnějším Podbrdu během modlitby novény.

Dnes byla modlitba 8. dne, která začala opět ve 22h. Na jejím vrcholu, ve 23h, proběhlo zjevení pro vizionáře Mariju a Ivana. Poté o průběhu zjevení řekla vizionářka Marija toto:

Během zjevení, když Panna Maria přišla, svěřili jsme Jí nás všechny tady přítomné, i všechny ty, kteří s námi byli spojeni duchovně. Zvláště jsme se modlili za všechny nemocné, na duši a na těle.
Před Pannou Marií jsme se modlili za všechny lidi, kteří jsou s námi spojeni skrze modlitbu těchto devíti dní. A na konci jsme prosili Pannu Marii, aby se za nás přimlouvala před svým Synem Ježíšem za mír v našich srdcích, za mír v našich rodinách a za mír na celém světě.
Panna Maria vztáhla ruce a dlouho se modlila ve svém mateřském jazyce, aramejsky.
A nakonec nás všechny pozdravila a řekla: “Ve stejnou dobu, na stejném místě”. Udělala znamení kříže, všem nám požehnala svým mateřským požehnáním.

A po chvíli ještě dodala, že Panna Maria dnes došla radostná.

Převzato, zdroj: https://www.centrum-medjugorje.cz/l/8-den-noveny-na-podbrdu-ke-45-vyroci/

______________________________________________________________________________________________________________